KONAKLAMA

Festivale katılım ücretlidir. Fiyat listesini incelemek için lütfen alttaki FİYAT LİSTESİ butonuna tıklayınız!

* * * * Hotel

4 yıldızlı otel konforunda festival heyecanı sizleri bekliyor

Bodrum Dans Kulübü tarafından organizasyonu gerçekleştirilen Uluslararası Bodrum Halk Oyunları Festivali 27 Nisan – 2 Mayıs 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

Festivalin her bütçeye uygun olması için 3 farklı program oluşturulmuştur.  ALTIN PAKET, GÜMÜŞ PAKET ve BRONZ PAKET arasındaki fiyat farkı, oteldeki geceleme farkından kaynaklanmaktadır.

  • ALTIN PAKET    :     5 gece konaklamalı festival programıdır. (27 Nisan – 2 Mayıs 2021)
  • GÜMÜŞ PAKET :     4 gece konaklamalı festival programıdır. (28 Nisan – 2 Mayıs 2021)
  • BRONZ PAKET  :    3 gece konaklamalı festival programıdır. (29 Nisan – 2 Mayıs 2021)

Festival süresince gerçekleşecek;

  • Tüm workshoplar, otelin toplantı salonlarında,
  • Dans gösterileri otelin gösteri alanında,
  • Yarışmalar ise Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezinde (Konacık) gerçekleşecektir.

Otel her şey dahil sistemde çalıştığı için, otelde konaklama yapmayan misafirlerin otele günlük giriş ücreti ödemesi zorunludur.

Günlük giriş ücreti ödeyen misafirler, konaklama haricinde her şey dahil sistemdeki ücretsiz tüm imkanlardan faydalanabilir. Örneğin açık büfe kahvaltı, öğle, akşam yemekleri, gün içerisinde tüm içecekler, havuz kullanımı, hamam, sauna vs.  Ayrıntılı bilgi için: FİYAT LİSTESİ

Festival etkinliklerine katılabilmek için oda rezervasyonlarının festival komitesi aracılığı ile yapılması zorunludur.. Aksi taktirde katılımcılar festival etkinliklerinde yer alamazlar.

Otelde HER ŞEY DAHİL sistemi uygulanmaktadır. Açık büfe sabah, öğle ve akşam yemekleri, gün boyunca içecekler, hamam, sauna kullanımları ile yüzme havuzlarının kullanımı ücretsizdir. Ancak otelde extra ücrete tabi bir çok uygulama da bulunmaktadır. Otelden ayrılırken istenmeyen sürpriz bir adisyon ile karşılaşmamak için otele girişte sizlere dağıtacağımız bilgilendirme formlarını lütfen dikkatlice okuyunuz..

Otelde düzenlenecek workshoplar, gösteriler ve yarışmaların tamamı 29-30 Nisan ve 1 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecektir. Günlük giriş alarak otele giriş yapacak misafirlerin 29-30 Nisan ve 1 Mayıs için üç gün süresince otelde olmaları ve giriş ücretini bu üç gün için ödemesi yeterlidir. 2 Mayıs Pazar günü yapılacak grup yarışmaları farklı bir adreste yapılacağından dolayı son gün otele günlük giriş alınmasına gerek yoktur.

Otelde konaklayan ve 2 Mayıs Pazar günü yapılacak Grup yarışmalarına katılacak olan misafirlerin otelden ayrılırken oda anahtarlarını resepsiyona teslim etmeleri gerekmektedir. Öğle saatine kadar teslim edilmeyen odalar için otel yönetimi tarafından bir günlük konaklama ücreti daha tahsil edilir. Otel ile yarışmanın yapılacağı kültür merkezinin arası yaklaşık 5 km dir.                      

İsis Hotel ****

Bodrum

Bodrum